Sıkça Sorulan Sorular


Açık Ofis Seperasyon Sistemleri, Seperatör Ofis Bölme Duvar Sistemleri

Seperatör bölme duvar sistemleri , açık ofis olarak kullanılacak alanlarda optimum personel yerleşiminin yanısıra , ısıtma , soğutma ve ışıklandırma gibi gereksinimler bir arada karşılanarak maliyet tasarrufu sağlanmaktadır. Cam , suntalam , mdflam , akustik kumaş kaplama malzemelerini istenen kombinasyonlarda seperasyon sistemlerimizde uygulama imkanı sunmaktayız. Zemine herhangi bir montaj yapmadan seperasyon sistemimizin ayakta durabilmesini sağlayan özel ayak sistemi ile yer değişiklikleri veya şekilsel değişiklikler daha kısa zamanda ve sıfır zemin tamiratı ile gerçekleşmektedir. Açık ofis seperasyon panelleri , modern çalışma ortamlarında oluşturulmak istenen ferah , prestijli ve çalışanların birbirlerini görmeleri sayesinde oto kontrol mekanizmasının işlediği ofis ortamları modüler panel bölme seperasyon sistemlerimizle mümkün hale gelmektedir.


Akustik Çalışma ve Görüşme Kabinleri

Akustik kabinler, içerisinde oluşturulan faaliyetlerin dış ortamdan etkilenmemesi veya dış ortamdan gelen seslerin ve gürültülerin kabin içerisindeki çalışmaları etkilememesi için modüler veya sabit olarak tasarlanan kabinlerdir. Akustik kabinler, kullanım amaçlarına ve istenilen performansa göre pek çok çeşitliliğe sahiptir. Gündelik ve iş hayatında ses ile ilgili ihtiyaçlara cevap vermek adına üretimi yapılan Akustik Kabinler, istenilen performans ve kullanım amacına göre farklı materyaller kombine edilerek tasarlanmakta ve hizmete sunulmaktadır. Akustik Kabinler, üstün kalitede ses yalıtım ve akustik malzemeleriyle donatılmış, farklı akustik ihtiyaçlarınız için özel olarak üretilen izole odalardır. Ev, iş yeri ve ofislerinizde, gürültüden uzak ve konsantre bir alan sunar. Avrupa standartlarında üretilen Akustik kabinler, size mükemmel bir ses gizliliği sağlarken, ayarlanabilir hava akışı her zaman mutlu bir atmosfer sağlar. Telefon Görüşme Kabini, Akustik Toplantı Kabini, Çalışma Kabini, Akustik Görüşme Kabinleri Ofislerinizi diğerlerinden daha farklı kılmanızı sağlıyor.


Çağrı Merkezi Mobilyaları Call Center Panel Sistemleri

Modern , Prestijli , Kaliteli , Üreticiden Size Özel , Hızlı Üretim ve En Uygun Fiyatlarla Profesyonel Call Center panel bölme sistemlerimiz seri imalat , hızlı montaj imkanı sağlayarak zamandan dolayısıyla maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Çağrı merkezleri için özel tasarlanmış modüler panel seperasyon sistemleridir. Call center seperasyon panel sistemlerimizin üzerinde kullanmış olduğumuz özel ses yutucu kumaşlar ile ortamda oluşan ses düzeyini minimum seviyeye indirmekteyiz. Çağrı merkezi masa panellerimize entegre edilmiş kablolamanın tamamen çağrı merkezi sistemlerimizin içersinden ilerlediği üzerine prizleme yapılabilen kablo kanalı çözümleri ile hem görüntü kirliliğini ortadan kaldırmaktayız . Hem de daha sonraki dönemlerde olası müdahaleler için kolay ulaşılabilir hale getirmekteyiz.


Seperatör Cam Bölme Duvarlar

Çalışma merkezlerinde ki ofislerin tasarımları ve kullanım şekilleri kolaylığı beraberinde getiriyor. Ofisleri daha verimli ve etkin şekilde kullanmak için bölmeler yerinde ve etkin şekilde kullanılması ile doğru orantılıdır. Seperatör ofis cam bölme sistemlerinin açık ofis olarak kullanılan alanlarda daha iyi sonuç elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Bu tür alanlarda ısınma ve soğutma gibi önemli gereksinimlerle ışık gibi ihtiyaçları bir arada tutabilecek faktörleri bir arada tutabilecek türdedir. Bunu gerçekleştirirken tavana kadar ulaşmayan (130-140-150-160-170) şeklinde yarım şeklinde bölme duvarlardır. Ön üretim gereksinime sahip olan bölmeniz özel alüminyumdan üretimi söz konusudur. Çalışanlara olumlu etkiyi sunarken daha faydalı çalışmalara zemin hazırlanmış olmaktadır.