Hakkımızda


2000 Yılında başlamış olduğumuz ticari faaliyetlerimiz

2004 yılında modüler ofis bölme duvar sistemleri sektörüne adım atarak devam etmiştir.

2007 yılında yeni bir yapılanma ile çağrı merkezi masaları , çoklu çalışma masaları ve açık ofis seperasyon sistemleri üzerine ar-ge faaliyetlerine yoğunlaşarak profil sistem kalıpları çizilmiş ve üretimine geçilmiştir.

2010 yılında Asma tavanları , zemin kaplamaları ofis bölme duvar sistemleri çağrı merkezi masaları çoklu çalışma masaları açık ofis seperasyon sistemlerinin tamamını bir arada bulunduran mağazamız hizmet vermeye başlanmıştır.

2012 yılında GÜLEÇ markamıza tescil belgesi alınmıştır

2012 yılında SEPARDİ markamıza tescil belgesi alınmıştır.

2012 yılında 4'lü çalışma masa tasarımımıza Tasarım Tescil Belgesi alınmıştır.

2013 yılında İSTANBUL DEMİR VE DEMİR DIŞI METALLER İHRACATÇILARI BİRLİĞİ 'ne üye olduk . İlk İhracatımızı gerçekleştirdik .

2014 yılında TS EN İSO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi alınmıştır.

2016 yılında ofis seperasyon sistemlerimizin Tasarım Tescil Belgesi alınmıştır.

2020 yılında 8.Ülkeye ofis bölme duvar sistemleri ihracatımızı gerçekleştirdik .

2020 yılında Afrika ve Arap Yarımadası Bayiliğini verdik.

2023 yılında kendi telefon kabinimizi üreterek tescil belgesini aldık.


Vizyon ve Misyon


Vizyon

"Müşteri önceliğini göz önünde bulundurarak, kalite ve hizmette birinci olma isteğinde, tüm ekip arkadaşlarımız ve tedarikçilerimizle birlikte kalite, gelişim ve değişim peşindeyiz."

Misyon ve Değerler

"Müşteri Birinci Önceliğimizdir."

Tüm müşterilerimiz birinci önceliğe sahiptir. Müşteri istekleri ve ihtiyaçlarının en iyi şekilde analizini yaparak hangi ürünlerle ne gibi çözümler sunabileceğimizi tesbit edip butik üretim yapma imkanı ile müşteriye özel ürünler sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayabilmenin, zamanında ve eksiksiz ürün teslimi ile mümkün olduğunun bilinciyle üretim-teslim programlaması yapmaktayız .

"Kalitede En İyi Olma Arzusundayız."

Kaliteli ürün ve hizmet, kaliteli malzeme, kaliteli-kalifiye eleman ve kaliteli ekipmanla elde edilebilir. Bu yüzden hammadde tedariklerimizi sektörünün lideri olan firmaların ürünleri ile karşılamaktayız. İnsana yatırım en önemli yatırımdır düsturu ile üretim ve montaj elamanlarımızı kendi bünyemizde yetiştirerek kalifiye eleman ihtiyacımızı karşılamaktayız. Üretim ve montaj ekipmanlarımızı teknolojik gelişmelere paralel olarak yenilemek suretiyle kalitede en iyi olma isteğimizi güçlendirmekteyiz.

"Hep Beraber Başarılıyız."

Tüm çalışanlarımız , hammadde tedarikçilerimiz ile birlikte en iyi şekilde koordinasyon sağlamak suretiyle . Üretim ve montaj zamanlamasını yüksek başarı ile gerçekleştirebilmekteyiz . Ekip çalışmasına olan inancımız ve birlikte çalışmanın verdiği güven ile müşterilerimizi memnun etme gayretindeyiz . Biz birlikte başarılıyız ve başarı hepimizin başarısıdır düşüncesiyle azimle çalışmaktayız.

"Rekabetçiyiz."

İhtiyaç duyduğumuz hammadde alımlarında ve müşterilerimize ürün satışlarımızda , en uygun fiyat en iyi ödeme koşullarıyla hizmet sunmak için gerekli olan tüm imkanları araştırmaktayız . Ürettiğimiz ürünle birlikte verdiğimiz hizmet kalitesine göre en uygun fiyatlama , en uygun vade , en hızlı üretim ve teslimat ile müşterilerimize hizmet sunmak için odaklandık .

"Gücümüzü Gelişim ve Değişimden Alırız."

Dünyada ve ülkemizde sektörümüzde bulunan tüm firmaları yakından takip ederek, sektörde nerede olduğumuz, sektörümüzde hangi ürünlere veya hangi hizmetlere ihtiyaç olduğunu tespit etmeye çalışırız. Müşteri isteklerini temel alarak sürekli ürünlerimizi geliştirme yönünde araştırmalar yapar en ideal olanı bulmaya çalışırız. Dünya ve ülkemizdeki değişiklikleri yakın takibimiz ve değişime ayak uydurma hızımızı dinamik aynı zamanda becerikli ekip arkadaşlarımıza borçluyuz .


Sertifikalar


İSO 9001 KALİTE SİSTEM BELGEMİZ

TURKAK AKREDİTASYONU İLE

4 LÜ ÇALIŞMA MASASI TASARIM TESCİL BELGEMİZ

TÜRK PATENT VE MARKA KURUMUNDAN

OFİS BÖLME DUVAR PROFİLİMİZE AİT TESCİL BELGEMİZ

TÜRK PATENT VE MARKA KURUMUNDAN

SEPARDİ MARKA TESCİL BELGEMİZ

TÜRK PATENT VE MARKA KURUMUNDAN

GÜLEÇ YAPI MARKA TESCİL BELGEMİZ

TÜRK PATENT VE MARKA KURUMUNDAN

İHRACATÇILAR BİRLİĞİ BELGEMİZ

İDDMİB ÜYELİK BELGEMİZ