VİZYON

Ofis bölme duvar sistemleri , çağrı merkezi mobilyaları , çoklu çalışma masaları ve açık ofis seperasyon sistemleri çözümlerinde Türkiye ve dünyada lider olmak .

Müşteri önceliğini göz önünde bulundurarak , kalite ve hizmette birinci olma isteğinde ,tüm ekip arkadaşlarımız ve tedarikçilerimizle birlikte kalite , gelişim ve değişim peşindeyiz .

MİSYON VE DEĞERLER

::  Müşteri Birinci Önceliğimizdir  ::

   Tüm müşterilerimiz birinci önceliğe sahiptir . Müşteri istekleri ve ihtiyaçlarının en iyi şekilde analizini yaparak hangi ürünlerle ne gibi çözümler sunabileceğimizi tesbit edip butik üretim yapma imkanı ile müşteriye özel ürünler sunmaktayız . Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayabilmenin, zamanında ve eksiksiz ürün teslimi ile mümkün olduğunun bilinciyle üretim - teslim programlaması yapmaktayız .

::  Kalitede En İyi Olma Arzusu  ::

  Kaliteli ürün ve hizmet , kaliteli malzeme , kaliteli-kalifiye eleman ve kaliteli ekipmanla elde edilebilir . Bu yüzden hammadde tedariklerimizi sektörünün lideri olan firmaların ürünleri ile karşılamaktayız . İnsana yatırım en önemli yatırımdır düsturu ile üretim ve montaj elamanlarımızı kendi bünyemizde yetiştirerek kalifiye eleman ihtiyacımızı karşılamaktayız . Üretim ve montaj ekipmanlarımızı teknolojik gelişmelere paralel olarak yenilemek suretiyle kalitede en iyi olma isteğimizi güçlendirmekteyiz .

::  Hep Beraber Başarılıyız  ::

  Tüm çalışanlarımız , hammadde tedarikçilerimiz ile birlikte en iyi şekilde koordinasyon sağlamak suretiyle . Üretim ve montaj zamanlamasını yüksek başarı ile gerçekleştirebilmekteyiz . Ekip çalışmasına olan inancımız ve birlikte çalışmanın verdiği güven ile müşterilerimizi memnun etme gayretindeyiz . Biz birlikte başarılıyız ve başarı hepimizin başarısıdır düşüncesiyle azimle çalışmaktayız.

::  Rekabetçiyiz  ::

  İhtiyaç duyduğumuz hammadde alımlarında ve müşterilerimize ürün satışlarımızda , en uygun fiyat en iyi ödeme koşullarıyla hizmet sunmak için gerekli olan tüm imkanları araştırmaktayız . Ürettiğimiz ürünle birlikte verdiğimiz hizmet kalitesine göre en uygun fiyatlama , en uygun vade , en hızlı üretim ve teslimat ile müşterilerimize hizmet sunmak için odaklandık .

::  Gücümüzü Gelişim ve Değişimden Alırız  ::

  Dünya da ve ülkemizde sektörümüzde bulunan tüm firmaları yakından takip ederek , sektörde nerede olduğumuz , sektörümüzde hangi ürünlere veya hangi hizmetlere ihtiyaç olduğunu tespit etmeye çalışırız . Müşteri isteklerini temel alarak sürekli ürünlerimizi geliştirme yönünde araştırmalar yapar en ideal olanı bulmaya çalışırız . Dünya ve ülkemizde ki değişiklikleri yakın takibimiz ve değişime ayak uydurma hızımızı dinamik aynı zamanda becerikli ekip arkadaşlarımıza borçluyuz .